Gabinet podologiczny PODI - zabiegi podologiczne, pedicure leczniczy


Czym jest Podologia?

 

          Jest to szeroki dział nauki, do którego zalicza się zarówno leczenie i zapobieganie różnego rodzaju dolegliwościom stóp, jak również profesjonalna pielęgnacja i ochrona skóry oraz paznokci stóp.

          Z kosmetycznego punktu widzenia, do najważniejszych zadań podologii należy profesjonalny pedicure, oczyszczanie stopy oraz zróżnicowane zabiegi na paznokcie. W naszym salonie oferujemy Państwu kompleksową ofertę profesjonalnych zabiegów podologicznych wykonywanych przez wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów. W naszej szerokiej gamie ofertowej zarówno Panie, jak i Panowie znajdą szereg interesujących propozycji, które pozwolą przywrócić stopy do doskonałej formy oraz będą również świetnym pomysłem na mile spędzony czas.

 

 

 

 

 

  

W trosce Państwa bezpieczeństwo, narzędzia używane do zabiegów są myte i dezynfekowane w myjce ultradźwiękowej, a następnie sterylizowane (wyjałowione) w autoklawie medycznym klasy B (znajdującym się w salonie). Pozostałe produkty pomocnicze są jednorazowego użytku.

Zdrowa Stopa to piękna stopa

Primum non nocere - po pierwsze nie szkodzić. Podologia jest naszą pasją. W Salonie Alexa podstawą jest holistyczne podejście do pacjenta. Nasi specjalisci podolodzy, posiadają dodatkowo wykształcenie medyczne, dlatego potrafią niezwykle trafnie diagnozować Państwa dolegliwości i w razie potrzeby zalecić podjęcie określonych działań.

 

 

 

Oferujemy:

 

  • usuwanie oraz pielęgancję : modzeli, odcisków, nagniotków, brodawek wirusowych
  • rekonstrukcję płytek paznokciowych pourazowych lub chorobowych np. grzybiczych
  • korekcję paznokci wrastających 
  • pielęgnację stóp problematycznych, zwłaszcza u osób starszych i z chorobami przewlekłymi
  • opiekę nad pacjentami z Zespołem Stopy Cukrzycowej
  • laserowe leczenie grzybicy paznokci
  • dezynfekcję obuwia
  • fachowe porady odnośnie codziennej jak i specjalistycznej pielęgancji
  • rehabilitację
  • realizowana jest również opieka domowa nad pacjentami w podeszłym wieku; onkologicznymi, z zaburzeniami układu ruchu

 

Więcej informacji na www.podologpodi.pl 

 

 

 

W naszym gabinecie podologicznym opiekę nad stopami cukrzycowymi prowadzi dyplomowana specjalistka podolog, absolwentka wydziału Pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zachęcamy wszystkich diabetyków do bezpłatnych konsultacji podologicznych. Dbajmy, aby w przebiegu tej podstępnej choroby stopy pozostały w stanie nienaruszonym.

PROFILAKTYCZNY ZABIEG PODOLOGICZNY U PACJENTA Z ZESPOŁEM STOPY CUKRZYCOWEJ
ZESPÓŁ STOPY CUKRZYCOWEJ - EFEKT TERAPII
OPIEKA PODOLOGICZNA U OSÓB W PODESZŁYM WIEKU - EFEKT PIERWSZEJ WIZYTY